süper fırsat

Canon Muadil Kartuş


Canon Muadil Kartuş

Piyasada en çok kullanılan yazıcı markalarının başında Canon yazıcıları gelmektedir. Canon mürekkep püskürtmeli yazıcı, kullanıcılarının kaliteli baskı elde etmesini sağlar. Ancak Canon kartuş fiyatları, gerek kurumsal gerek bireysel kullanıcıların ceplerini yakmaktadır. Bu kapsamda son yıllarda muadil kartuş kullanımı büyük oranda artmıştır. Peki, muadil kartuş nedir? Yan sanayi tarafından markanın yazısına uygun olacak şekilde üretilen kartuşlara ‘muadil kartuş’ denilmektedir? Muadil kartuşlar, orijinal kartuşlara oranla baskı maliyetini büyük ölçüde azaltırken, aynı kaliteli kullanımı mümkün kılar.

Muadil Kartuş Kullanımının Avantajları

  • Muadil kartuşlar, orijinal kartuş fiyatlarına oranla baskı maliyetinde büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar.
  • Orijinal kartuş ile eşdeğer olup, kalitesinde herhangi bir düşme yaşanmaz.
  • Muadil kartuşlar, yazıcıya kesinlikle zarar vermez ya da bozulma yapmasına neden olmaz.
  • Muadil kartuş dolumu yapılmaktadır. Bu sayede hem tasarruf edebilir hem de geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Muadil Kartuş Canon Yazıcıya Zarar Verir Mi?

Peki, muadil kartuş yazıcıya zarar verir mi? Hayır, yazıcı için herhangi bir soruna neden olmaz. Canon yazıcı için tasarlanan ve üretilen Canon muadil kartuşlar, orijinal kartuş ile aynı fonksiyonlara sahiptir. İster orijinal kartuş kullanın ister muadil kartuş, yazıcınızın bakımını düzenli olarak yaptırdığınız süreci, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Canon Muadil Kartuş Yazıcıya Nasıl Takılır?

Canon kartuş, yazıcıya kolay bir şekilde takılabilir. Muadil kartuşlar, orijinalleri eşdeğer olduklarından dolayı kullanımlarında artı bir işlem yapmanızı gerektirmezler. İlk olarak satın aldığınız kartuşu kutusundan ve havalı poşetinden çıkartın. Zarar görmemesi için etrafına sarılı olan aparatları atın. Bu sırada mürekkep akan kanallara ve eğer varsa kartuş çipine dokunmayın. Kartuşu diz bir şekilde yuvasına takarak, işlemi tamamlayabilirsiniz.

Muadil Kartuş Dolumu

Canon kartuş dolumu yapılabilmektedir. Kaliteli Canon muadil kartuş, orijinal kartuş da olduğu gibi dolum yapmaya müsaittir. Ancak Canon mürekkep kartuşlar, yapıları itibariyle çok fazla dolum yapmak için uygun değildir. Her dolum kartuşta baskı kaybına neden olur. Birkaç dolum sonunda kartuş fonksiyonunu tamamen yitirir.

Kaliteli Canon Muadil Kartuş Nereden Alınır?

Günümüzde muadil kartuş almak için çok çeşitli siteler ve firmalar bulunmaktadır. Ama maalesef hepsi aynı kaliteli hizmeti sağlamamaktadırlar. Bu noktada Asyaink sizler için en kaliteli yazıcı sarf malzemelerini güvenle temin edebilmeyi mümkün kılarlar. ‘Muadil kartuş nereden alınır?’ sorusunun cevabı olarak sizlere kaliteli ve güveni bir arada sunan asyaink.com.tr cevap verir. Canon kartuş fiyatları bakımından sizlere eşsiz fırsatlar sunmakla birlikte güvenli alışverişi sağlar. Yazıcınız için ihtiyacınız olan tüm yazıcı sarf malzemeleri için Asyaink bir numaralı bir hizmet sağlamaktadır.

En Uygun Canon Muadil Kartuş Fiyatları

11 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile Asyaink Antalya içi mağazası ve online web sitesi üzerinden aynı güvenilir alışveriş imkanını sağlar. Canon muadil kartuş fiyatları, sizlere toptan fiyatlarla sunulmaktadır.

Tags: canon kartuş fiyatları, canon kartuş dolum seti, canon kartuş dolumu, canon kartuş 46, canon kartuş resetleme, canon kartuş 46 56, canon kartuş mürekkebi, canon kartuş dolum fiyatları, canon kartuş al, canon kartuş arızası, canon kartuş algılamıyor, canon kartuş dolu ama boş gösteriyor, canon kartuş hava alma aparatı, canon e414 bitmeyen kartuş asyaink, canon muadil kartuş fiyatları, canon muadil kartuş izmir, canon mg2450 muadil kartuş, canon ip1800 muadil kartuş, canon mg3550 muadil kartuş, canon mp250 muadil kartuş, canon mp190 muadil kartuş, canon mp230 muadil kartuş, canon 46 muadil kartuş, canon pg-37 muadil kartuş, canon pg 46 muadil kartuş, canon cl 41 muadil kartuş, canon cl-38 muadil kartuş, canon cl-56 muadil kartuş, canon cl-511 muadil kartuş, canon cl-541 muadil kartuş, canon cl-41 muadil kartuş, canon cl-546 muadil kartuş, canon cl 94 muadil kartuş, canon cl-511 renkli muadil kartuş

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı, güvenli ve ücretsiz kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı