Drum ve Drum Üniteleri


  Drum ve Drum Üniteleri

  Her türlü yazıcıda oldukça önemli parça olan Drum ünitesi bazı dönemler değiştirilmeli ve yerine yenisi alınmalıdır. Özellikle tonere ve kağıda göre ömrü azalan veya artan drum üniteleri için en önemli şeyler kaliteli bir kağıt ve kaliteli mürekkeptir.

  Drum ünitesi alırken yazıcınızın markası önem sırasında başta yer almaktadır. Markanın bizzat kendi Drum ünitesini almak masraflı olduğu için insanlar genellikle yazıcı markası ile uyumlu ürünlere yönelmektedir. Yazıcı markasına uyumlu Drum ünitesi için çokça araştırma yapmak gerekmektedir.

  Drum Ünitesi Nedir?

  Drum ünitesi silindir şeklindeki yazıcı parçasıdır. Daha ayrıntılı bir biçimde anlatmak gerekirse, yer alan tüm yazıları veya görselleri kağıt üzerine aktarma görevini üstlenmektedir. Drum bu yüzden özellikle toner ve kağıt ile iç içe çalıştığı için bunların kalitesi önemlidir.

  Drum bazı kullanım şekillerinde toner ile bir arada yer almaktadır. Ancak bazı durumlarda Drum’u tek kullanılmaktadır. Bu yazıcı markasına göre değişiklik gösterir. Genelde mor, mavi veya yeşil renklere sahiptir.

  Drum ünitesinin ömrü bir yazıcının ömrü olarak da geçmektedir. Drum ünitesi yazıcının ana maddelerinden biridir. Sık sık yenilenmesi ortaya çıkan baskılı kağıttan en yüksek verimi almanızı sağlar.

  En iyi Drum Üniteleri Nereden Alınır?

  Drum ünitesinden en iyi performansı alabilmek için insanlar en iyi ürünün orijinal drum ünitesi olduğunu düşünür. Ancak uyumlu Drum ünitesi bulabilmek de mümkündür. Bunun için araştırma yapmanız gerekebilir. Kullananların en çok tercih ettiği marka ise Asyaink markasıdır. Asyaink Drum üniteleri orijinal markalara uyumlu biçimdedir ve orijinal Drum üniteleri gibi çalışmaktadır.

  Yazıcıdan en iyi verimi almanızı sağlayan Asyaink uyumlu Drum üniteleri orijinal ile aynı işi aynı kalitede yapmaktadır. Asyaink Drum ünitesi fiyatları ayrıca orijinal Drum ünitelerine göre oldukça uygundur. Bununla birlikte Asyaink Drum ünitesi fiyatları, uyumlu Drum ünitesi fiyatlarına kıyasla sektörde en uygun fiyat güvencesini sizlere sunar.

  Asyaink uyumlu Drum üniteleri hem maliyeti az olan hem de orijinal Drum ünitesi ile aynı işlemi yapmaktadır. Bu yüzden de kullanıcılar tarafından tercih edilen ilk marka olarak birinci sırada yer almaktadır.

  Asyaink Drum ve Drum Üniteleri Çeşitleri Nelerdir?

  Birçok yazıcı markası olduğu için aynı sayıda Drum ve Drum ünitesi markaları da bulunmaktadır. Ancak Drum ve Drum üniteleri fiyatları pahalı olduğu için insanların orijinal Drum ve Drum üniteleri karşısında baskı maliyeti büyük ölçüde artmaktadır.

  Asyaink ise uygun fiyatlı ve orijinali ile aynı işlevi gerçekleştiren Drum ve Drum Üniteleri satmaktadır. Bunlar sırayla;

  • Xerox Drum ve Drum Üniteleri
  • Lexmark Drum ve Drum Üniteleri
  • Oki Drum ve Drum Üniteleri
  • Samsung Drum ve Drum Üniteleri
  • Hp Drum ve Drum Üniteleri
  • Kyocera Drum ve Drum Üniteleri
  • Ricoh Drum ve Drum Üniteleri
  • Brother Drum ve Drum Üniteleri
  • Epson Drum ve Drum Üniteleri

   

  Tags: drum ünitesi nedir, drum ünitesi temizleme, drum ünitesindeki yeşil sekme, drum ünitesi ne demek, drum ünitesindeki yeşil sekmeyi kaydırın, drum ünitesi fiyatları, drum ünitesi değişimi, drum ünitesi ömrü, drum ünitesi arızası, drum ünitesi değiştirme, drum ünitesi teknik şartnamesi, 19a drum ünitesi, brother drum ünitesi, brother drum ünitesi temizleme, brother drum ünitesi fiyatları, brother drum ünitesi değiştirme, brother drum ünitesi hatası,brother drum ünitesi nedir, brother drum ünitesi ne kadar, oki b432 drum ünitesi, hp 34a drum ünitesi ( cf234a ), hp 19a drum ünitesi ( cf219a), cf219a drum ünitesi, cf234a drum ünitesi, cp1025 drum ünitesi, drum ünitesi nasıl çıkarılır, samsung 2675 drum ünitesi değişimi, develop drum ünitesi, e120 drum ünitesi, oki mb451 drum ünitesi fiyatı, oki 451 drum ünitesi fiyatı, lexmark ms810 drum ünitesi fiyatı, lexmark e120 drum ünitesi fiyatı, lexmark mx310dn drum ünitesi fiyatı, brother hl 2130 drum ünitesi fiyatı, drum unitesi, drum ünitesi temizleme hp, oki mb451 drum ünitesi hatası, hp drum ünitesi, drum ünitesi ne işe yarar, kyocera drum ünitesi temizleme, kyocera drum ünitesi, lexmark drum ünitesi, xerox 5330 drum ünitesi muadil, hp 34a drum ünitesi muadil, xerox 5225 drum ünitesi muadil,mb451 drum ünitesi, mx310 drum ünitesi ,ms811 drum ünitesi, samsung drum ünitesi sl-m2675f m2675fn uyumlu mlt-r116, muadil drum ünitesi  

                 

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır