süper fırsat

Epson Muadil Kartuş


Epson Muadil Kartuş

Epson marka yazıcısı olan kişilerin baskı maliyetini en aza indirmeleri için muadil kartuş, kullanıcılarına büyük bir avantaj sağlar. İnsanlar baskılarından kaliteli sonuç almak için orijinal kartuş kullanmayı tercih ederler. Ama Epson orijinal kartuş fiyatları dudak uçuklatan rakamları ile baskı maliyetini büyük oranda arttırır. Bu durum Epson yazıcı kullanıcılarını muadil kartuş kullanmaya sevk eder. Epson muadil kartuş fiyatları, orijinallerine oranla ciddi boyutta uygundur. Peki, muadil kartuş nedir, nasıl avantajlar sağlar? Muadil kartuş ve orijinal kartuş arasındaki farklar nelerdir?

Yan sanayi tarafından orijinal kartuş kalitesinde üretilen kartuşlara ‘muadil kartuş’ denilmektedir. Muadil kartuşlar, orijinallerinin kalitesini aratmaz. Fiyatlarının ciddi oranda düşük olmasının başlıca sebebi ise herhangi bir marka değerlerinin olmamasıdır. Bunun haricinde Epson kartuşlu yazıcı için aynı kaliteli kullanıma olanak sağlar.

Neden Muadil Kartuş Kullanmalısınız?

  • Muadil kartuş, orijinal kartuşla eşdeğerdir.
  • Orijinal kartuş fiyatlarına oranla muadil kartuşlar baskı maliyetini büyük oranda azaltır.
  • Epson muadil kartuş, Epson marka yazıcıda hiçbir arızalanmaya neden olmaz.
  • Epson kartuş dolumu için muadil kartuşlar müsait yapıdadır.

Muadil Kartuş Mu Orijinal Kartuş Mu?

Yazıcı kullanıcılarının kafalarını kurcalayan en önemli konuların başında orijinal ve muadil kartuş arasında seçim yapmaktır. İnsanlar muadil kartuş hakkında kapsamlı bilgi sahibi olamadıklarından ötürü muadil kartuş kullanımından çekinmektedirler. Ama muadil kartuşlar, orijinal kartuşlarla bir kalitededir. Fiyatlarının uygun olması ve doluma müsait olmaları sayesinde son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Muadil Kartuş Yazıcıya Zarar Verir Mi?

Peki, muadil kartuş yazıcıyı bozar mı? Hayır, muadil kartuşun yazıcıyı bozması söz konusu değildir. Orijinal kartuşta olduğu gibi muadil kartuşu güvenle kullanabilirsiniz. Bakımı rutin olarak yaptırılan Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılar için ister orijinal ister muadil kartuş kullanın aynı kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Epson Muadil Kartuş Yazıcıya Nasıl Takılır?

Orijinal kartuş ile aynı işlemleri takip ederek, muadil kartuş kullanabilirsiniz. Ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Satın aldığınız Epson mürekkep kartuşu ilk olarak paketinden ve koruma aparatlarından çıkartın. Bu sırada mürekkep akan kanallara ve eğer varsa kartuş çipine dokunmamaya özen gösterin. Kartuşu düz bir şekilde tutarak, yuvasına yerleştirin.

Epson Muadil Kartuş Dolumu

Muadil kartuş dolum yapılabilmektedir. Epson muadil kartuş dolumu ile aylık baskı maliyetinizde etkili bir tasarruf yakalayabilirsiniz. Ancak kartuş fiziksel yapısı dolayısıyla çok fazla dolum yapmaya uygun değildir. Her dolum kartuşta baskı kaybına neden olur. Birkaç dolum sonrasında kartuş fonksiyonunu yitirir.

Epson Muadil Kartuş Nereden Alınır?

Epson muadil kartuş fiyatları sektörde en uygun asyaink.com.tr adresinde yer alır. Asyaink, sizlere kaliteli bir hizmet alanı sunar. 11 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile Asyaink, yazıcınız için her türlü yazıcı sarf malzemesini bünyesinde barındırmaktadır. Güvenle ve kaliteli bir şekilde geniş ürün yelpazesinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri anında sipariş edebilirsiniz.

Tags: kartuş dolum, Antalya kartuş dolum, kartuş dolum seti, kartuş nedir, kartuşsuz yazıcı, kartuş dolum fiyatı, kartuşlu yazıcı, kartuş mürekkebi, kartuş dolumu nasıl yapılır, kartuş nasıl doldurulur, muadil kartuş ne demek, muadil kartuş alınır mı, muadil kartuş fiyatları, muadil kartuş ekşi, muadil kartuş dolum, muadil kartuş antalya, muadil kartuş al, epson 5790 muadil kartuş, epson t0711 muadil kartuş, epson t1281 muadil kartuş, epson t8651 muadil kartuş, epson 5690 muadil kartuş, epson xp 202 muadil kartuş, epson mürekkep muadil, epson 267 kartuş, epson t0892 kartuş, epson t0713 kartuş dolumu, epson t7022 kartuş, epson muadil mürekkep, epson 0711 kartuş, epson 4450 kartuş, epson dolan kartuş

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı, güvenli ve ücretsiz kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı