HP Kartuş Dolum Seti


  Hp Katuş Dolun Setleri İle Kartuşum Bitti Derdine Son!

  Kartuş; elimizdeki yazı, fotoğraf veya dijital veriyi elektronik yazıcılarımız aracılığı ile kâğıda aktardığımız mürekkeptir. Bu işlem ısı ile renkli ya da siyah mürekkebi kâğıda püskürterek gerçekleşir. Hepimizin başına bir “Çıktı almalıyım.” krizi gelmiştir. Evet, ansızın tükenebilir ve biz o anda çok önemli bir dosyanın kopyasını yazdırıyor olabiliriz. Peki ya yedekte yeni bir kartuş yoksa? O zaman Hp Kartuş Dolum Setleri yardımımıza koşacaktır.

  Kartuş ve toner aynı şey mi sorusuna evet diye cevap verenlerdenseniz hemen  doğru bilgiyi verelim. 

  Kullanım alanları farklı olmasına karşın zaman zaman toner ile karıştırılır, aradaki farkı belirtmek adına Tonerin tanımlaması yapmak gerekir ise:

  Toner; görüntü, metin ya da bilgisayarımızdaki herhangi bir dijital veriyi kâğıda aktaran toz bir karışımdır. Lazer yazıcılarımızda veya hepimizin aşina olduğu fotokopi makinalarında kullanılmaktadır.

  Kartuş; Sıvı mürekkebin püskürtme yoluyla kullanılması ile baskı işlemini gerçekleştirir.

  Yazıcı ve baskı makinalarımızın olmazsa olmazı kartuş. Yeni bir kartuş almak yerine başka bir alternatif var mı? Evet. Sürekli kullanımı sağlandığı alanlar da oldukça ekonomik olan HP kartuş dolum setleri ile iş yeri, okul ve evlerinizde tasarrufa merhaba diyebilirken doğa dostu olabilirsiniz.

   1 Kartuş ve 1 toner için 4,5 litre petrol tüketilir, bu kimyasalların doğada yok olması 400 yıl, içerdiği plastiklerin yok olması için de 1000 yıl geçmesi gerekmektedir. Kartuşunuzu çöpe atmak yerine dolum seti kullanabilir, ayrıca kartuş bitti demek yerine kartuş dolum seti nerede demeniz, sizin de pozitif olarak imdadınıza yetişip zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Böylece evrak, belge veya gündelik adı ile çıktıya ihtiyaç duyduğunuz zaman teknik detaylar ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

   HP Dolum setlerine sahip olmak ve hakkında detaylı bilgi almak için kullanım kılavuzu ve setlerin içerisindeki malzemeler listesine www.asyaink.com.tr adresinden ulaşabilir, gerekli tüm bilgileri öğrenebilir, satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

   

  HP Kartuş Dolum Setleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

  Kartuş Dolum Setleri ve İçerisindeki Materyaller  Ne İşe Yarar?

  Cihaz modeline uygun Kartuş Dolum Setleri, farklı renk seçenekleri (siyah-beyaz/renkli) ve içerisinde kullanım kolaylığı sağlayan malzemeler içermektedir. Set içerisindeki materyaller en kısa sürede dolum yapmanız ve teknik detaylar ile uğraşmamanız üzerine tasarlanmıştır. Böylece en kısa sürede kartuşlarınızı doldurabilirsiniz.

  İlk Defa Kartuş Dolum Seti Alacağım Ne Yapmalıyım?

  Öncelikle cihaz modelinize uygun kartuş dolum setini temin etmeniz gerekmektedir. Lütfen inceleyiniz. Asyaink zengin model seçeneklerini sizin için düzenlemektedir. Kullanacağınız modele uygun dolum seti aldığınızda, cihazınız yeni ve içerisindeki tek kullanımlık kartuş bittiğinde doluma uygun kartuş ve setinizi kullanım kılavuzunu ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Bir Kartuş Kaç Kez Doldurabilir?

  Ortama 6 ila 10 kez arası doluma uygunluğu bulunmaktadır. Bu sayı değişkenlik gösterebilir.

   

  Kartuşun Dolu Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

  Kullandığınız cihaz çipli ise çip kısmında “az” uyarı ile belli olmaktadır.

  Kartuş Dolum İşleminin Cihaza Bir Zararı Olur Mu?

  Doğru yöntemler ile yapıldığında oldukça ekonomik bir işlemdir ve cihazınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır. Hem yazıcınızı korumak için hem de sağlıklı baskılar alabilmek için kaliteli mürekkep ve HP kartuş dolum seti kullanmalısınız. Unutmayın! www.asyaink.com.tr  adresinden vereceğiniz HP kartuş dolum setleri siparişleriniz yazıcılarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması ayrıca sizin teknik detaylarda uğraşmamanız için tasarlanmıştır.

  Kartuş Kapasitesi Ne Kadar?

  Renk fark etmeksizin her kartuşlar kapasitesinin 3/1 oranında mürekkep almaktadır. Örneğin kartuşunuz 8 ml olduğunda her rengimiz için 2,5 ml mürekkebi şırınga yardımı ile ayarlayıp ait olduğu kartuş deliğinden yavaş bir şekilde enjekte etmelisiniz. Eldiven kullanımı bu aşamada önem taşımaktadır. Kullanımını tamamladığınız set içeriklerinizi ve kartuş mürekkeplerini çocukların ulaşamayacağı alanlarda muhafaza etmeniz gerekmektedir.

   

  Yazıcım HP ve Asyaink’ten Sipariş Vermek İstiyorum Diyorsanız;

  HP Model Dolum Setlerini www.asyaink.com.tr  adresinden 360 adet geniş model seçeneği, havale veya kredi kartı ile güvenli ödeme seçenekleri ayrıcalıklarıyla sipariş verebilirsiniz.

   

  Tags:

  Asyaink, hp kartuş fiyatları, hp kartuş dolum seti, hp kartuş dolumu, hp kartuş 650,hp kartuş 304,hp kartuş mürekkebi, hp kartuş 652,hp kartuş al,hp kartuş ankara, hp kartuş boyası, hp kartuş bitti uyarısı,hp 305 kartuş,hp 2710 yazıcı kartuş,hp 2720 yazıcı kartuş,hp 2721 kartuş,hp 2320 kartuş yazıcı,hp kartuş boş görünüyor, hp kartuş bulucu, hp kartuş bulma, hp kartuş bittiğini nasıl anlarım, hp kartuş 350,hp kartuş c9351a,hp kartuş cimri,hp c4280 kartuş, hp c3180 kartuş, hp c4480 kartuş, hp c4680 kartuş, hp c4580 kartuş, hp c3100 kartuş, hp kartuş çıkarma, hp kartuş çip değiştirme, hp kartuş çipi, hp kartuş çip resetleme, hp kartuş dolumu nasıl yapılır, hp kartuş doldurma,hp kartuş dolum fiyatları, hp kartuş değiştirme, hp kartuş etiketi, hp kartuş en ucuz, hp kartuş Eskişehir,hp kartuş fiyatları 21,hp kartuş fiyatları 21-22,hp kartuş fiyatları 652,hp kartuş fiyatları teknosa,hp kartuş fiyatları vatan hp kartuş çıkartma, hp kartuş nereden alınır,hp kartuş ışığı yanıyor, hp kartuş ışığı yanıp sönüyor, hp kartuş Antalya

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır