süper fırsat

HP Muadil Kartuş


HP Uyumlu Kartuşları

Alışveriş yapan insanların çoğunun kartuş bilgisi “orijinal kartuşlar pahalıdır” ve “uyumlu kartuşlar yazıcıma zarar verir” den ibarettir. Oysa bunlardan çok daha fazla bilmeniz gereken şey vardır.

İşte 5 saniyede bilmeniz gereken her şey. Orijinal bir kartuş, yazıcının üretici ile aynı marka tarafından üretilir. Örneğin, bir HP yazıcı için orijinal bir kartuş HP tarafından üretilmiştir. Üçüncü taraf kartuş, üçüncü şahıs firmaları tarafından üretilen bir kartuştur. Örneğin bir HP yazıcı için bir kartuş, ancak HP tarafından yapılmamış. HP firması tarafından üretilmemiş ancak yine de HP yazıcıları ile uygun bir şekilde çalışabilen kartuşlar; HP uyumlu muadil kartuşlardır. Uyumlu muadil kartuşlar, en az orijinal kartuşlar kadar güvenilir olmalıdır. Güvenilir bir tedarikçiden alışveriş yaptığınız sürece, baskı kalitesini veya makinenizin performansını olumsuz yönde etkilemeden, baskılarınızda tasarruf etmenin en kesin yoludur. İhtiyacınız olan güvenilir HP uyumlu muadil kartuşlarına www.asyaink.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

HP Uyumlu Kartuşları Yazıcı Garantimi Etkiler Mi?

Bir HP uyumlu kartuşun yazıcısını kırmasının çok az yolu vardır. Orijinal üreticiler, kartuş arızası durumunda makinenizin tamirini garanti eder.

Bir sonraki aşamaya geçmeden önce tekrar vurgulamalıyız ki, HP uyumlu muadil kartuşun bir yazıcıda soruna neden olması son derecede nadirdir. Gerçekten endişeliyseniz, işte içinizi rahatlatabilecek bilgiler. Yazıcınızın alındığı zaman bu konuda önemlidir.

Örneğin; yazıcınızı 12 ay içinde satın aldıysanız ve yazıcınız hali hazırda bir garantiye sahipse. Üreticiler yasal olarak elektrikli ürünler için 1 yıllık garanti vermelidir. Üreticiler rekabete aykırı şartlara sahip olamayacakları için 1 yıldan az veya çok garanti veremezler. Tedarikçilerin, HP uyumlu muadil kartuşların yazıcıda hataya neden olduğunu kanıtlaması gerekir. Sadece “HP uyumlu muadil kartuş kullandınız, yardım etmiyoruz” deme şansı yoktur. Garantinizi dikkatlice okuyun ve ayrıntılara dikkatlerini çekin. Bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Yazıcınızı 12 ayı aşkın bir süre önce almışsanız ve yazıcınız uzatılmış garanti kapsamındaysa eğer üretici burada kendi koşullarını belirleyebilir.  Ve bu koşullar altında üretici yazıcınızda HP uyumlu kartuş kullanıldığı için garantiyi geçersiz kılmayı tercih edebilir. Böyle bir durumda şu adımları izleyebilirsiniz.

Öncelikle üreticinizle iletişime geçin, çünkü bilinen bir yazıcı hatası olabilir. Üreticiniz yardımcı olmayı reddederse, sorununuz için tedarikçinizle iletişime geçin. Tedarikçiniz sarf malzemesinin arızaya sebep olma ihtimali varsa diye, sorunu gidermek ve arızayı bulmak için bağımsız bir mühendise danışacaklardır.

HP uyumlu muadil kartuşunuz, tedarikçinizin garantisinin kapsaması gereken bir sebeple arızalıysa artık üreticiniz ile konuşmak için bir mühendis raporunuz var.

 

HP Uyumlu muadil Kartuş ve Orijinal Kartuşun Baskı Kalitesinde Herhangi Bir Fark Var Mı?

Bu sorunun en kısa ve net cevabı “Hayır” dır. HP uyumlu muadil kartuşlar, orijinal kartuşa inanılmaz derecede yakın mürekkep formülasyonu ile üretilirler. www.asyaink.com.tr adresinden satın alacağınız HP uyumlu muadil kartuşlar ile aynı derecede iyi renk üretimine, baskı doğruluğuna ve kullanım kolaylığına uygun bir fiyata sahip olacaksınız.

HP Uyumlu Kartuşlar Benim İçin Uygun mu?

Bir HP uyumlu muadil kartuşun size uygun olup olmadığını anlamak için kendinize sormanız gereken birkaç soru var.

Ne Kadar Basım Yapıyorsunuz?

Ne yazdırırsanız yazdırın, baskı kafalarınızı temizlemek ve yağlamak için her 3-4 HP uyumlu muadil kartuş setinde bir, bir de orijinal kartuş kullanmalısınız.

Normal sıklıkla basım yapıyorsanız. HP uyumlu kartuşları size büyük miktarda para tasarrufu yaptıracak. Genellikle daha minimal fiyatlarla orijinallerden daha fazla mürekkep içerirler. Bu nedenle maliyetlerinizde önemli ölçüde düşüş olur.

Çok nadir basım yapıyorsanız. Sahip olmanız gereken asıl endişeniz mürekkebin kuruması ve baskı kafalarının tıkanması olmalıdır. Orijinal kartuşlar bunu önlemek için bir kimyasal içerir ve kuruma, tıkanma vs engellenir. Birkaç ayda birden daha az basım yapıyorsanız mürekkebinize ve baskı kafalarına ekstra özen göstermelisiniz.

Ne Basıyorsunuz?

Yaptığınız basımlar metin formatındaysa HP uyumlu muadil kartuşlar, son derece keskin baskılara sahip metinler için mükemmel performans gösterir.

Yaptığınız basımlar günlük fotoğraflarsa, orijinal fotoğraf kağıdına sahip orijinal kartuşlar size her zaman en iyi sonuçları verecektir. Bunlar birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte, HP uyumlu muadil kartuşları fotoğraf baskısı için mükemmeldir ve baskılarda fark yok denecek kadar azdır.

Profesyonel fotoğraflar basıyorsanız, HP uyumlu muadil kartuşların arşiv ömrü, orijinal bir kartuş kadar yüksek değildir. Özellikle sert bir ışık altında birkaç yıl içinde solabilirler. Bu sebeple HP uyumlu muadil kartuşlarınızı iyi muhafaza etmeniz gerekir.

Hp Muadil Kartuş Nereden Satın Alınır?

Asyaink Marka Hp uyumlu Muadil Kartuş satın almak için www.asyaink.com.tr web sitemizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Antalya Kepez de bulunan mağazamız ile iletişim kurarak gelebilir satın alabilirsiniz.
Antalya Hp Muadil Kartuş , Kartuş Dolumu ve diğer yazıcı ürünleri için lütfen bizi arayınız.

 

Tags: hp uyumlu kartuş dolum seti, hp uyumlu kartuş mürekkebi, hp 910 uyumlu kartuş, hp uyumlu bitmeyen kartuş sistemi, hp 2620 uyumlu kartuş, hp 2060 uyumlu kartuş, hp uyumlu bitmeyen kartuş, hp uyumlu bitmeyen kartuş tankı, hp uyumlu şeffaf bitmeyen kartuş tankı, hp 2630 uyumlu kartuş, hp 652 uyumlu kartuş dolum seti, hp 363 uyumlu dolan kartuş seti, hp kartuş tanımıyor, hp f4580 uyumlu kartuş, hp f2420 uyumlu kartuş, hp 2130 uyumlu kartuş, hp kartuş görmüyor, hp uyumlu mürekkep, hp 304 uyumlu kartuş, hp kartuş uyumlu değil, hp deskjet 2130 uyumlu kartuş, hp photosmart c3180 uyumlu kartuş, hp photosmart c4480 uyumlu kartuş, hp photosmart c4280 uyumlu kartuş, hp psc 1410 uyumlu kartuş, hp 650 uyumlu siyah kartuş kolay dolum seti, hp 415 kartuş hatası, hp kartuş arızası, hp uyumlu toner tozu, hp uyumlu şeffaf bitmeyen kartuş tankı – dolu, hp 650 kartuş uyumlu yazıcılar, hp 28 kartuş uyumlu yazıcılar, hp 343 kartuş uyumlu yazıcılar, hp yazıcı uyumlu kartuş        

 

 

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı, güvenli ve ücretsiz kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı