Hp Uyumlu Muadil Kartuşlar Nasıldır? Fiyatı Nedir?

HP Uyumlu Muadil Kartuşları

Alışveriş yapan insanların çoğunun kartuş bilgisi “orijinal kartuşlar pahalıdır” ve “uyumlu kartuşlar yazıcıma zarar verir” den ibarettir. Oysa bunlardan çok daha fazla bilmeniz gereken şey vardır.

İşte 5 saniyede bilmeniz gereken her şey. Orijinal bir kartuş, yazıcının üretici ile aynı marka tarafından üretilir. Örneğin, bir HP yazıcı için orijinal bir kartuş HP tarafından üretilmiştir. Üçüncü taraf kartuş, üçüncü şahıs firmaları tarafından üretilen bir kartuştur. Örneğin bir HP yazıcı için bir kartuş, ancak HP tarafından yapılmamış. HP firması tarafından üretilmemiş ancak yine de HP yazıcıları ile uygun bir şekilde çalışabilen kartuşlar; HP uyumlu Muadil kartuşlardır. Uyumlu muadil kartuşlar, en az orijinal kartuşlar kadar güvenilir olmalıdır. Güvenilir bir tedarikçiden alışveriş yaptığınız sürece, baskı kalitesini veya makinenizin performansını olumsuz yönde etkilemeden, baskılarınızda tasarruf etmenin en kesin yoludur. İhtiyacınız olan güvenilir HP uyumlu muadil kartuşlarına www.asyaink.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

HP Uyumlu Muadil Kartuş ve Orijinal Kartuşun Baskı Kalitesinde Herhangi Bir Fark Var Mı?

HP uyumlu muadil kartuşlar, orijinal kartuşa yakın mürekkep formülasyonu ile üretilirler. www.asyaink.com.tr adresinden satın alacağınız HP uyumlu muadil kartuşlar ile yakın derecede iyi renk üretimine, baskı doğruluğuna ve kullanım kolaylığına uygun bir fiyata sahip olacaksınız.

HP Uyumlu Kartuşlar Benim İçin Uygun mu?

Bir HP uyumlu muadil kartuşun size uygun olup olmadığını anlamak için kendinize sormanız gereken birkaç soru var.

Normal sıklıkla basım yapıyorsanız. HP uyumlu muadil kartuşları size büyük miktarda para tasarrufu yaptıracak. Genellikle daha minimal fiyatlarla orijinallerden daha fazla mürekkep içerirler. Bu nedenle maliyetlerinizde önemli ölçüde düşüş olur.

Çok nadir basım yapıyorsanız. Sahip olmanız gereken asıl endişeniz mürekkebin kuruması ve baskı kafalarının tıkanması olmalıdır. Orijinal kartuşlar bunu önlemek için bir kimyasal içerir ve kuruma, tıkanma vs engellenir. Birkaç ayda birden daha az basım yapıyorsanız mürekkebinize ve baskı kafalarına ekstra özen göstermelisiniz.

Ne Basıyorsunuz?

Yaptığınız basımlar metin formatındaysa HP uyumlu muadil kartuşlar, son derece keskin baskılara sahip metinler için mükemmel performans gösterir.

Yaptığınız basımlar günlük fotoğraflarsa, orijinal fotoğraf kağıdına sahip orijinal kartuşlar size her zaman en iyi sonuçları verecektir. Bunlar birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte, HP uyumlu muadil kartuşları fotoğraf baskısı içinde uygundur ve baskılarda fark yok denecek kadar azdır.

Profesyonel fotoğraflar basıyorsanız, HP uyumlu muadil kartuşların arşiv ömrü, orijinal bir kartuş kadar yüksek değildir. Özellikle sert bir ışık altında birkaç yıl içinde solabilirler. Bu sebeple HP uyumlu muadil kartuşlarınızı iyi muhafaza etmeniz gerekir.

Tags: hp uyumlu kartuş dolum seti, hp uyumlu kartuş mürekkebi, hp 910 uyumlu kartuş, hp uyumlu bitmeyen kartuş sistemi, hp 2620 uyumlu kartuş, hp 2060 uyumlu kartuş, hp uyumlu bitmeyen kartuş, hp uyumlu bitmeyen kartuş tankı, hp uyumlu şeffaf bitmeyen kartuş tankı, hp 2630 uyumlu kartuş, hp 652 uyumlu kartuş dolum seti, hp 363 uyumlu dolan kartuş seti, hp kartuş tanımıyor, hp f4580 uyumlu kartuş, hp f2420 uyumlu kartuş, hp 2130 uyumlu kartuş, hp kartuş görmüyor, hp uyumlu mürekkep, hp 304 uyumlu kartuş, hp kartuş uyumlu değil, hp deskjet 2130 uyumlu kartuş, hp photosmart c3180 uyumlu kartuş, hp photosmart c4480 uyumlu kartuş, hp photosmart c4280 uyumlu kartuş, hp psc 1410 uyumlu kartuş, hp 650 uyumlu siyah kartuş kolay dolum seti, hp 415 kartuş hatası, hp kartuş arızası, hp uyumlu toner tozu, hp uyumlu şeffaf bitmeyen kartuş tankı – dolu, hp 650 kartuş uyumlu yazıcılar, hp 28 kartuş uyumlu yazıcılar, hp 343 kartuş uyumlu yazıcılar, hp yazıcı uyumlu kartuş