süper fırsat

Lexmark Muadil Kartuşlar


Lexmark Muadil Kartuşlar

Lexmark yazıcı için üretilen Lexmark muadil kartuşlar, baskı maliyetinizi büyük ölçüde azaltmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için yan sanayi tarafından imal edilen muadil kartuşlar esasında orijinal kartuşlar ile eşdeğerdir. Bununla birlikte herhangi bir markaları olmaması dolayısıyla muadil kartuş fiyatları orijinal kartuşlara oranla daha uygundur. Lexmark yazıcı için uygun ve kaliteli bir kullanım alanı sağlar. Orijinal kartuş kalitesini aratmaz.

Muadil Kartuş Lexmark Yazıcıya Zarar Verir Mi?

Peki, muadil kartuş yazıcıya zarar verir mi? Hayır, muadil kartuş, orijinal kartuş ile eşdeğerdir. Yani yazıcınızda herhangi bir problem oluşturmaz. Yazıcınızın bakımını düzenli bir şekilde yaptırmanız halinde, isterseniz orijinal isterseniz muadil kartuş kullanın. Yazıcınızı aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Lexmark muadil kartuş fiyatları, orijinal kartuş fiyatlarıyla karşılaştırıldığında baskı maliyetini ciddi oranda azaltmaktadır. Bu kapsamda ülkemizde içinde olmak üzere dünya genelinde muadil kartuş kullanıma giderek, daha yaygın hale gelmiştir.

Yazıcıya Lexmark Muadil Kartuş Nasıl Takılır?

Yukarıda da değindiğimiz gibi muadil kartuş, orijinal kartuşun yan sanayi tarafından eşdeğer şekilde üretilmesi ile elde edilir. Yani aralarındaki en bariz fark markadır. Muadil kartuşu yazıcıya takmak için artı bir işlem uygulamanıza gerek yok. Satın aldığınız muadil kartuşu kutusundan çıkartın. Etrafındaki koruyucu aparatları çıkartın. Ama koruma aparatlarını çıkartırken, mürekkep akan kanallara ve eğer varsa kartuş çipine dokunmamaya özen gösterin. Daha sonra Lexmark yazıcı muadil kartuşu, düz tutarak yuvasına takın. Bu işlem sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lexmark Muadil Kartuş Nereden Alınır?

Muadil kartuş kullanımının artmasıyla birlikte muadil kartuş temin edebileceğiniz firmalarda artış göstermiştir. Elbette muadil kartuş satın almak için güvenilir firma tercihinde bulunmaya özen göstermelisiniz. Sektörde çok sayıda firma olması kullanıcılara ‘Lexmark muadil kartuş nereden alınır?’ sorusunu sordurmaktadır. Asyaink sektördeki 11 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile müşterilerine kaliteli bir hizmet alanı sunar. Yazıcı sarf malzemeleri kapsamında gerek online olarak gerek Antalya içi kepez mağazası ile güvenilir alışveriş sağlar.

Lexmark Muadil Kartuş Dolumu Yapılır Mı?

Muadil kartuş dolumu yapılmaktadır. Orijinal kartuşta olduğu gibi muadil kartuş da dolum yapmaya uygundur. Ancak her markanın kartuşu için bu durum geçerli değildir. Bazı kartuşlar kullan at şeklinde kullanılmaktadır. Fiziki yapısı itibariyle mürekkep kartuşlar çok fazla dolum yapmaya müsait değildir. Her dolum kartuşun baskı kaybı yaşamasına neden olur. Yani kartuş dolumu ancak birkaç kez gerçekleştirilebilir. Daha sonra kartuş fonksiyonlarını yitirir.

Lexmark Muadil Kartuş Fiyatları

Lexmark muadil kartuş fiyatları, asyaink.com.tr adresinde en uygun fiyat güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Toptan toner, kartuş, mürekkep, toner çipi gibi ürünleri asyaink.com.tr adresinden güvenle temin edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile Asyaink sizlere yazıcınızla ilgili her konuda destek sağlar. Sektördeki en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ve güvenle satışa sunan Asyaink, ürün çeşitliliği ile kapsamlı bir hizmet sağlar.

Tags: lexmark mx317dn kartuş, lexmark kartuş, lexmark 27 kartuş, lexmark z612 kartuş, lexmark kartuş 390, lexmark kartuş dolumu, lexmark kartuş fiyatları, lexmark kartuş resetleme nasıl yapılır, lexmark kartuş dolum seti, lexmark kartuş dolumu nasıl yapılır, lexmark muadil kartuş, lexmark 17 muadil kartuş, lexmark 100xl muadil kartuş, lexmark kartuş, lexmark 58d5000, lexmark siyah kartuş, lexmark 510dn toner, lexmark muadil toner, lexmark cx625 kartuş, lexmark e232 muadil toner, lexmark mx317dn muadil toner, lexmark 14 kartuş, lexmark 14 15 kartuş, lexmark mx317dn kartuş, lexmark 24 kartuş, lexmark mx310dn kartuş, lexmark 27 kartuş, lexmark Antalya kartuş

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı, güvenli ve ücretsiz kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı